November 2012

Veronica Roth - Divergence

24. november 2012 at 17:53 | TesS

One direction - Little things

19. november 2012 at 16:49 | TesS |  Music
Ano, zase po dlouhé době se tady ukážu. Minulý týden jsem neměla vůbec čas na blog a o víkendu jsme jeli k babičce. Doufám, že tento týden to bude jiné, ikdyž tohle říkám píšu do každého článku. Dneska se musím ještě učit do chemie a vůbec se mi do toho nechce :D.
Jako první písničku do rubriky Music jsem zvolila právě Little Things od One Direction. Hrozně se mi líbí jak písnička tak i ten klip. Jde vidět, že oni nepotřebují žádné modelky, rozlehlé pláže, párty ani nejdražší auta aby vznikl klip. Stačí se prostě jen sejít, zazpívat si a dokonalý klip je na světě ani ten barevný obraz není potřeba. Ano jsem directionerka srdcem i duší, takže pár řádků, kde si vylívám city můžete klidně přeskočit :D.Let's go readin' readin' readin' till we see the sun!

13. november 2012 at 17:19 | TesS

Ahoj, jak se máte? Já naprosto úžasně a zároveň otřesně. Konečně dočetla Eragona (pro ty co se s touto knihou ještě nesetkali - Eragon je prvndí díl série Odkaz dračích jezdců od Christophera Paolini). Možná vám sem někdy hodím recenzi :). Těším se až si přečtu druhý díl - Eldest.
Donedávna jsem byla přesvědčená, že učitelé na naší škole dosáhli maximu zadávání domácích úkolů, ale když jsem se dneska dívala co mám ještě udělat...Hrůza! Už aby schválili ten zákon, že se nebudou zadávat úkoly.
Pevně věřím, že vy máte větší štěstí než já.

At school we experience the best moments of our life, yet we still hate it

10. november 2012 at 15:25 | TesS |  Diary
Ahoj, dnešní týden ve škole byl fakt hodně náročný. Snad každý den jsme psali nejmíň dvě písemky a ještě jak kdyby to nestačilo mi učitelka z KOA (konverzace v angličtině) dala za trest opsat takový papír, protože jsme se s kámoškou prý bavily. Ale to, že jsme si jen zkoušely rozhovor, který jsme měli za úkol se naučit, to ji už nezajímá. Potom nám dala ještě domácí úkol, abysme napsali slohovku v angličtině "Co pro nás znamená móda" a naučili se to nazpaměť - horší učitelku jsme dostat už vážně nemohli. Na čtvrtek mám ještě udělat projekt o Rožmberku do zeměpisu, další úžasná zpráva. Hm...jediné pozitivum vyhlížející na příští týden je, že v úterý nepůjdu do školy, takže se nemusím učit na písemku z Chemie, dějepisu a nepravidelná slovesa do ájiny :DD
Musím ale uznat, že ve škole je často hodně sranda (viz. nadpis). Poslední dobou je to jediné místo, kde se stýkám s kamarády. Zbytek dne se totiž učím nebo jsem zaneprázdněna něčím jiným.
Abych nezapomněla, nedávno jsem si založila nový tumblr, protože na ten starý jsem zapomněla heslo. Jestli někdo máte tumblr, tak si mě klidně followněte a já si vás follownu zpět. Můj tumblr blog najdete ZDE.
Původně jsem chtěla na blog přidat jen článek nějakých obrázků/inspiring photos/kusowek, ale tak si říkám, že jsem to tu poslední dobou odbývala a dlouho jsem nepřidala žádný pořádný článek.
Doufám, že během tohoto týdne si na blog najdu více času...Before i die #1

3. november 2012 at 15:41 | TesS
Všechny články a outfity jsou mnou vytvořeně. Pokud něco z tohoto blogu zkopírujete, uveďte zdroj. Animace a obrázky v článcích jsou z tumblru nebo weheartit.