July 2013

What the hell I thought?

31. july 2013 at 13:44 | TesS |  Diary
Tak, konečně nějaký článek tohoto typu. Dneska opět pojedu s kamarádkou na kole (chováme se ekologicky, že :D) do města. Ani nevím, co tam budeme dělat asi jen chodit sem a tam, ale jsem ráda, že aspoň nebudu tvrdnout doma.
Včera jsem byla zase s jinou slečnou běhat. Určily jsme si takovou trasu přes zahrádky, protože se nám nechtěla běhat pořád ta samá a dostaly jsme vynadané od nějaké babičky, která tam cosi trhala na poli :D. Nehorázně mě teď bolí lýtka, když udělám větší krok nebo je zatnu.
Taky mě teď chytla nálada zase hrát sims 3. Už jsem konečně přišla na to, jak si z internetu stáhnout nějaké věci, ale nejdou mi domy a simíci.
Jinak jsem se začala dívat na American horror story. Nechápu, jak jsem si mohla myslet, že to je totální kravina. Je to fakt dobrý seriál. Jsem sice teprve v první sérii u nějakého devátého (?) dílu, ale už ten seriál zbožňuji!! :D


Outfit 0.4

27. july 2013 at 22:07 | TesS |  Outfits
Dneska se mi vůbec nic nechce. Jsem líná jak lenochod, vážně. Donutila jsem se aspoň přidat článek s outfitem a pak oběhnu affs.
Tento outfit by měl být více formální, ikdyž kožená bunda a vrch dodávají celému outfitu trochu "drsnější" vzezření. Hrozně se mi teď líbí ty úzké sukně s vyvýšeným pasem a kabelka Yves Saint Laurent není taky k zahození :D.Video killed the radio star

25. july 2013 at 11:37 | TesS |  Music
Poslední dobou na mě leze nálada, poslouchat staré hity. Je to možná tím, že ty starší písničky měly smysluplný a kvalitní text, nebylo to pořád to samé dokola. Ty dnešní písničky, které mají text doslova o ničem a pořád dokola se tam opakuje "yeah Baby, yeah", takové s prominutím tuc tuc sračky mě vážně neberou. Neříkám, že dneska neexistují žádní interpreti na úrovni, ale je to vážně ohrožený druh.
Když jsem jednou na Pohodě uslyšela refrén, hned jsem si tuto písničku zamilovala. Po měsící mi vůbec nepřijde oposlouchaná. O The Buggles jsem nikdy předtím neslyšela, ale tahle písnička od nich mi utkvěla v paměti. Tohle britské duo, které hrálo na konci 70. a začátku 80. let, prorazilo právě s hitem Video killed the radio star.Inspiration 0.3 - Glasses

24. july 2013 at 22:00 | TesS |  Inspirations
Je léto, svítí slunce a každý vytahuje z nejzapadlejších koutů zaprášené sluneční brýle, které tam zapomněl od zimy.
Na internetu a různých stránkách jsem viděla články na téma: "Jaké sluneční brýle jsou toto léto hot." Co se bude tento rok nosit? Pilotky, mouchy, brýle ve tvaru srdíček nebo úplně obyčejné ray banky?
Mě je celkem jedno, co je zrovna "IN", já se zaměřuji na to, co se mi líbí. Doma mám asi dvoje wayfarerky, ale poslední dobou se mi strašně začal líbit ten retro styl. Miluju takový ten typ brýlí, co měla na sobě Dinah Manoff, když v 78. hrála Marty Maraschino.

Vintage's Life | via Facebook

Obession on behalf of One direction

22. july 2013 at 22:53 | TesS |  Thoughts
Někdo je nenávidí, někdo je miluje a někomu jsou úplně lhostejní. Stali se snem milionů dívek, ale taky našli mnoho haters - v podstatě jako u Justina Biebera. Já jsem One direction objevila na začátku roku 2012 (leden/únor - nepamatuji si to přesně). Tato kapela hodně ovlivnila můj život.
Ze začátku jsem jimi byla úplně posedlá. Na facebooku jsem sledovala každý jejich krok, kontrolovala jejich účty na twitteru a radovala se z každého nového tweetu, pořád dokola se dívala na video deníky, jedla převážně mrkve a twix, koupila si červené rifle, proužkované trika, kšandy, sako i basseballovou mikinu, radovala a plakala jsem s nimi,... Člověk by si řekl: "Jenom další uřvaná fanynka!" , ale já jsem v tomto období našla rodinu a především velké životní vzory. Stala jsem se Directionerkou.


Po čase tato "posedlost" hodně ubrala na intenzitě. Pořád si ráda přečtu, co dělají, (jestli) s kým chodí, čekám na nové klipy atd. Pořád čekám na koncert u nás v ČR, ale není ten veškerý zájem o ně takový, jako na začátku.
Když jsem na internetu četla, že všechno jednou vymizí, že za pár měsíců si na One direction ani nevzpomenu, celkem mě to vyděsilo, ale teď už vím, že: "Jednou Directioner, navždy Directioner."
One direction mě naučili, že více lidí společně dokáže víc než jeden člověk sám, naučili mě vážit si samu sebe takovou jaká jsem, naučili mě poznat opravdové přátele, jak vykouzlit úsměv i v tom nejsmutnějším okamžiku, nebát se být sama sebou a hlavně stát si za svým názorem.


Kdo nikdy nebyl vysazen na něco určitého (myslím teď různé fankluby a tak) asi to nepochopí, ale fanoušci jako takoví Directioners (nebo i Beliebers/Selenators/Lovatics,...) umí držet při sobě, jako opravdová rodina. Společně umí lámat rekordy v hlasování různých hitparád a hlavně umí pořádně povzbudit své idoly.
Já nikoho neotravuji s tím, že musí mít One Direction rád, ale nesnáším haters.
Jsem Directionerka a jsem na to hrdá.

Tento článek jsem se rozhodla napsát z důvodu, že zítra budou mít One direction výročí 3 roky od založení kapely. Nikoho nenutím, aby si ten článek četl. Chápu, že ne všichni je mají rádi.


Sleep and passion

20. july 2013 at 21:19 | TesS |  Diary
Aloha! Dneska úplně usínám za chodu. Ze včerejška na dnešek u nás spala kamarádka a vstávaly jsme už ve 13:00 - musím podotknout, že to je pro nás nadlidský výkon. Dneska musím jít spát trochu dřív :D.
Na večer jsem se byla projet na kolečkovkách (♥). Vážně, není nad to nazout si brusle a do uší si pustit Guns N' Roses.
Teď jsem taky zaznamenala, takovou nepříjemnou záležitost. Vždycky , když jsem najela na dresu http://blog.cz, a byla jsem přihlášená, se mi tam zobrazily poslední komentáře a počet návštěv za předchozí den. Teď nic. Jako celkem mě to naštvalo, protože, kde mám zjistit jestli někde přibyl komentář nebo ne? Dobře teď moc nových článků tady není, ale, co takhle za měsíc?
Taky jsem se chtěla zeptat, jestli nevíte o někom, kdo dělá layouty na blog. Vážně ten můj lay - raději pomlčet :D.Time of my life

19. july 2013 at 15:31 | TesS |  Music
Připadá vám název článku nějak povědomý? Měl by :D. Dneska jsem se rozhodla si pustit starou, dobrou, nezapomenutelnou klasiku. Každý z vás určitě zná hříšný tanec (Dirty dancing). Je to jeden z mých nejoblíbenější filmů a Patrick Swayze :O. Jak já toho herce zbožňuju. Je to úžasný herec, takže když ho v osmdesátkách (přesněji roku 1987) dali dohromady s Jennifer Greyovou, každému muselo být jasné, že se Hříšný tanec stane symbolem tanečních filmů.
Můj nejoblíbenější song z filmu je ten úplně nakonci - (I've had) Time of my life.Outfit 0.3

17. july 2013 at 14:05 | TesS |  Outfits
Už by bylo načase začít s nějakým "normálním" článkem. Vzhledem k tomu, že mám zásobu různých outfitů, tak začnu nějakým módním článkem.
Dneska pojedu s kamarádkou na kole do města nakupovat. No, nakupovat. Jedu tam jen z důvodu, že si musím koupit jednu knížku, na kterou mám poukázku 100 kč (proč to nevyužít, že? :D) a nové číslo ELLE. Znáte někdo ten časopis? Blbá otázka, určitě ho znáte, ale kupujete si ho někdo? Je jen škoda, že se u nás neprodává VOGUE, ten je stokrát lepší.
Outfit, jsem vytvořila nedávno. Bylo to v době, kdy jsem ujížděla na nátělnících Jack Daniels, takže od toho se celý komplet také odvíjí. Byla bych ráda za názory všeho druhu.
Nábor affs

17. july 2013 at 11:37 | TesS |  Affiliates


Chceš být affs? Napiš do komentářů:

• Jméno
• Adresu blogu

Upozorňuji, že neberu všechny blogy. Do tří dnů vám napíšu na blog. Taky nevedu žádné stupidní pravidla, stačí když budete chodit na můj blog a přidávat komentáře.


197 days later...

16. july 2013 at 1:19 | TesS
Přesněji o 197 dní, 1 hodinu a 19 minut později...
Nebudu to nijak natahovat. Rozhodla jsem se znovu začít blogovat. Tentokrát za to můžete poděkovat (?) písničce Video killed the radio star od The Buggles. Celkově je to už po třetí, co začínám znovu a já vůbec netuším jak to dopadne, ale není to snad dobře? Život je jeden velký risk. Každý den riskujeme, bez riskování by nebyly žádné úspěchy.
Na blogu jsem trochu pozměnila layout, rubriky, formu psaní článků a překvapivě...*dramatická odmlka*...vytvořila menu :D. Ano (!), čtete dobře, je tady menu. Ne, já jsem nikdy nebyla typ na menu s rubrikami a odkazy mimozemskými typy. No jo, nějakou pořádnou změnu to už chtělo...

quotesite: Quote Site

Každopádně ještě proběhně mnoho dalších úprav, jako např. náběr nových affiliates, affs, SB, eSBéček nebo jak se tomu říká. Já používám normální neslangový název favorite links. Jak originální, ale držme se při zemi, jo?
Taky jsem "trochu" doupravila článek About me a tím zmírnila intenzitu trapasu až si to někdo přečte (ahah :D just joke).
Asi se právě řítím do další životní katastrofy, ale nějakým mysteriozním způsobem se na blogováníé těším :D.

Všechny články a outfity jsou mnou vytvořeně. Pokud něco z tohoto blogu zkopírujete, uveďte zdroj. Animace a obrázky v článcích jsou z tumblru nebo weheartit.