November 2013

What does the past mean?

24. november 2013 at 12:10 | TesS |  Thoughts
Včera jsem měla strašnou chuť napsat nějaký článek. Okamžitě jsem sedla k počítači a psala. Za půlkou článku jsem přestala a přečetla jsem si to celé ještě znovu. Byla to katastrofa, teda ne taková katastrofa, ale celé mi to připadalo poměrně...trapné. Článek jsem uložila do rozepsaných a nechala ho být.
Sky
Dnes, když jsem se začetla do prosincového čísla ELLE, mě v mozku začala otravovat otázka, proč to prostě nezveřejním? Když jsem poprvé začala blogovat, to jest někdy před 4 lety, házela jsem jeden za druhým takové články, jejíchž stupidita a trapnost by teď vyrostla do vrcholných extrémů. Naštěstí/bohužel jsem asi před necelými dvěma lety podnikla určité opatření - smazání mého bývalého blogu. V té době mi to přišlo správné. Raději to smažu, než aby si to někdo přečetl a považoval mě za nějakou trapku...
Můžu ale se vší upřímností říci, že pokud bych se podívala na předchozí články i na tomto blogu, přišly by mi divné... Teď mě mrzí, že jsem tamten blog smazala.
Untitled
Když se podíváme zpět, na to, co jsme dělali před třemi lety, uvidíme, jaký pokrok jsme za tu celou dobu udělali. Alespoň pro mě je důležité mít alespoň pár podkladů z minulosti. Můžeme být na sebe tím pádem pyšní a chválit se za pokrok. Myslím, si, že to má alespoň z části vliv na každého. Myslím si, že kdybychom neviděli nebo nemohli vidět nějaký pokrok, posun či zlepšení, všichni by časem ztratili chuť se v něčem zlepšovat...


Inspiration 0.7 - Lua P.

16. november 2013 at 16:22 | TesS |  Inspirations
Lua P., vlastním jménem Luanna Perezg. Pochází z Peru, ale teď žije v New Yorku. Je známá, jako blogerka. Mně se moc líbí její styl oblékaní, takže jsem se rozhodla ji sem dát, jako módní inspiraci. Možná ji někdo z vás zná...nedivila bych se :D. Její blog najdete ZDE.


Luka

7. november 2013 at 22:10 | TesS |  Music
V hlavě mám černou díru. S obavami čekám na výsledky SCIO testů. Co sem budu psát? Poslední dobou mě nic nebaví, nic nedělám a často používám slovní spojení "poslední dobou". Taky jsem si uvědomila, že přestože, jsou mé znalosti angličtiny na úroveň naší školy nadprůměrné, dohromady neumím nic. Taky se poslední dobou hodně zamýšlím nad stupidními a absurdními věci této ne příliš povedené doby. Poslední dobou jsem strašně nejistá.
Jediné, co dokáže částečně a na krátkou dobu zpracovat mé myšlenky jsou písničky. Uvědomuji, že dříve jsem poslouchala písničky podle chytlavosti, teď dávám spíše přednost textu.
Luka je naprosto dokonalá písnička, kterou můžu poslouchat pořád a pořád a nebude se mi z ní točit hlava. Skrytý význam v textu.
Liebster Awards Tag 3

3. november 2013 at 11:04 | TesS
1. Aké cudzie jazyky sa v škole učíš?
Angličtinu a Francoužštinu

2. Ako si predstavuješ ideálne stravený Silvester?
Tak určitě by se mi líbila nějaká pořádná pařba nebo se mi ještě líbí oslava Silvestru v New Yorku na Times Square.

3. V ktorý deň máš v škole najhorší rozvrh?
Asi v úterý. Vyučování máme sice jen do 13:30, ale zato máme ty nejhorší nebo nejnáročnější předměty.

4. Čo máš na Vianociach najradšej?
Tak asi dárky a tu vánoční náladu.

5. Už si začala nakupovať vianočné darčeky?
Ne

6. Aký film si videla naposledy?
Iron man 3

7. Tvoj najobľúbenejší predmet v škole?
Angličtina

8. Aký lesk/balzam na pery používaš?
Nevím, vždycky si v drogeriiněco koupím podle obalu :D

9. Fotíš rada?
Kdybych měla pořádný foťák tak ano.

10. Aké je tvoje vysnívané miesto, ktoré by si chcela navštíviť?
New York

Nominovaní:

Všechny články a outfity jsou mnou vytvořeně. Pokud něco z tohoto blogu zkopírujete, uveďte zdroj. Animace a obrázky v článcích jsou z tumblru nebo weheartit.