December 2013


Awkwardness must be with us

23. december 2013 at 21:59 | TesS |  Diary
Myšlenek a nápadů na článek mám hodně, co o to, ale slova jaksi nepřichází. Prostě mi přišlo fér napsat nějaký článek před Vánocemi, protože zítra se mi nebude chtít. Jsem strašně líná, celkem to tu zanedbávám a to ne proto, že by mě to nebavilo (jak se většinou vymlouvám), nýbrž proto, že jsem líná. Raději si sednu k tumblru a lituji se nad reblogováním obrázků, které s mým životem nemají vůbec co dělat.
Vánoce, aktuální téma po celém světě. Já si dokonalé Vánoce představuji, jako den, kdy jsme celá rodina doma, ráno vstanu později a jelikož celý den nic nejím (zlaté prasátko :D), tak mi zbývá fůra času se dívat na pohádky, které běží v televizi. Samozřejmě nesmím zapomenout na Lásku nebeskou, která se stala mou tradicí teprve nedávno. Štědrý večer u nás probíhá, řekla bych klasicky. Rybí nebo houbová polévka, smažený kapr a bramborový salátm, a pak dárečky, dárečky u babičky, Tři oříšky pro popelku (na tuto pohádku mi nikdo nesmí šáhnout :D. Já ji miluju a říkám vám, že až budu velká tak budu mít všechny ty šaty, co měla Libuše Šafránková v oříškách) a 25.prosince dárečky u druhé babičky. 'Konec, šmitec, šlus, nic víc, nic míň.
No, do článku jsem zase chtěla napsát úplně něco jiného, ale nevadí. Půlka toho tady není, ale nevadí.
Všem vám přeji, aby jste si užili Vánoce, a aby to byly Vánoce dle vašich představ a přání. :)


Zombie

10. december 2013 at 16:08 | TesS |  Music
Když jsem ve čtvrtek psala článek, nad kterým jsem strávila asi hodinu byla jsem dost naštvaná, když mi to ohlásilo error a článek se smazal. Potom jsem, ale přemýšlela a došla k názoru, že je to jedině dobře, protože no... dobře. TEĎ dojdu a ono to tam je. Takže, normálně bych hned tak najednou článek nepřidávala a dala bych si více záležet, ale....
Tady přidávám svoji současnou velmi oblíbenou písničku. Je-li libo brusinky? (:D... pokus o vtip -_-)
Většina lidí se dívá jen a pouze na první článek a ostatní je už tabu, takže vsadím na pravděpodobnost - projednou.
Takže...tady toto je hlavní! Tam dole, to je nic, to vás nezajímá.

P.S.: Možná by bylo lepší to celé smáznout, ale věřím,že nějaké trapné vzpomínky by mi do budoucnosti bodly. :D

Uvědomění

5. december 2013 at 16:45 | TesS |  Diary
Šok, naplněné tušení, pochybnosti, rezignace, smutek. Tak bych asi popsala své nynější pocity. Vždycky se snažím formovat to, co píšu do co nejvíce smysluplného tvaru, ale možná až teď jsem pochopila, že je to jedno.
Celou dobu si plánujete tolik věcí, všechno vám dokonale vycházía najednou, když se dostane k určitému...nic. Prázdnota.
Až do příchodu domů, do usednutí k počítači jsem měla obvyklou a částečně unavenou náladu. Potom, když přichází ten šok. Nevím jestli jsem za to ráda nebo ne
.teensquotess: http://teenlifequotes.com/
Jak se teď na toho člověka budu dívat? Už ho nikdy neuvidím takového, jako vždy. Proč na všechno kašlat? Nic nás nečeká, pokud budeme jen sedět a utápět se ve vlastní porušené mysli. Litujme se, ale předtím zkusme udělat něco pro to, aby jsme se nikdy litovat nemuseli. Možná tohle celé nechápete, možná je to dobře, možná ani nechci aby to někdo pochopil, možná jen potřebuji to všechno vypustit na veřejnost nepochopené. Jak řekla jedna osoba: "Možná začínám chápat význam slova možná."
Co jsou cíle, ke kterým se vztahují ruce, ruce jejíž majtelé nikdy nevstanou pořádně, aby na ten cíl dosáhly?
Teď přichází veselejší písnička, která vzápětí zvedá náladu a podává smířlivost.
Ano, tak už to v životě chodí. Skáčeme ze stromu do jámy, pláčeme pro nepochopení od ostatních a zase chcem, aby ostatní nechápali.
Jedna dívka boxuje. její teorie je fighting with everything.


Outfit 0.9

3. december 2013 at 21:36 | TesS |  Outfits
První adventní neděle za námi, Vánoce už za 21 dní. Denodenně sleduji, jak jsou všichni překvapení z data, které se den ode dne stupňuje... Mně přijde, že všichni z toho dělají velkou vědu (:D). Vánoce jsou až za necelý měsíc, to je pohoda. Já si na Vánoce klidně počkám. Zatím mi stačí čaj, deka a knížka nebo seriál (:D).
Teď jsem si uvědomila, že nemám žádný outfit, který by alespoň z části odpovídal současnému počasí. Nu což, pojďme si alespoň připomenout horké léto v podobě Kalifornie, palem a kotviček...

purple-rose: California by tess-star-stick featuring satchel style handbags

Všechny články a outfity jsou mnou vytvořeně. Pokud něco z tohoto blogu zkopírujete, uveďte zdroj. Animace a obrázky v článcích jsou z tumblru nebo weheartit.