February 2014

Supermassive black hole

15. february 2014 at 21:36 | TesS |  Music
Muse si prostě musíte pustit. Na této písničce momentálně ujíždím pořád. Sice text mi nic moc neříká, ale asi je to ve mně, protože já když něco nemám napsané přesně tak jak to běží a leží, tak v tom skrytý význam najdu jen málokdy.
Aktuálně je můj mozek bez nápadů na nějaký smysluplný článek. Snad časem něco sesmolím...Outfit 1.0

8. february 2014 at 17:47 | TesS |  Outfits
Dlouho už jsem nepřidala nějaký outfit, takže to musím napravit. Taky mě mrzí, že stále více upadá má aktivita na blogu. Ale rozhodla jsem se to změnit - našla jsem dva způsoby jak se zbavit mé lenosti (:D).
Ve škole jsme dostávali už přihlášky, takže teď už jen vyplnit. Naštěstí školy už mám vybrané, takže nezažívám takové stresy, jako ostatní, kteří nemají ani ponětí, kam půjdou. Měla bych se také donutit něco dělat, nějaké testy nebo SCIO, abych se na tu školu vůbec dostala. Ne, já se tam prostě dostanu nebo... prostě se tam dostanu žádná jiná možnost není (mysleme optimisticky :D).

purple-rose: Smart by tess-star-stick featuring a velvet cocktail dress


I am obsessed with...

1. february 2014 at 21:29 | TesS |  Thoughts
Ať už je to ta dobrá nebo ta špatná obsese.... Každý byl, je nebo bude někdy něčím posedlý. Pokud bych měla shrnout sebe, tak takové ty významnější obsese v mém životě byly asi The Sims, Disney seriály a pohádky (a pořád jsou), facebook (přiznejme se, kolik z vás nezažilo ty chvíle, kdy jste bez refreshování hlavní stránky facebooku nemohly vydržet?), tumblr, One Direction,... Aktuální je teď Smallville (:D).
Nevím, jestli můžu posoudit zda-li je bezpodmínečně špatné nebo vysoce tolerantní mít nějakou obsesi. Určitě jsou zlé ty obsese, kdy jste posedlý třeba nějakým člověkem a stane se z vás stalker apod., ale myslím, že takový ten typ obsesí, jako třeba závislost na nějaké kapele nebo seriálu prostě patří do života. Myslím si, že není na škodu vědět, že vás něco bezvýhradně baví a zajímá. Ale určeme si své limity...
Většina lidí by chěla být plně nezávislá, což ovšem logicky nepřichází v úvahu. Třeba si teď říkáte, že právě vy jste ten jedinec, který není na ničem závislý a může cokoli postrádat. Takoví lidé asi zapomněli na kyslík. Z toho vyplívá, že žádná živá bytost nemůže být stoprocentně nezávislá... Zatím ještě nejsme tak vyspělá populace, která by objevila metodu, která zaručí člověku nezávislost na kyslíku, jídle a pití.
Ano, pokud obsesi berete z toho společenského hlediska, že nejste např. zavislí na žádném člověku, tak to je samozřejmé.
Neberte to na moc velkou váhu, ani nevím, co píšu, jen mě to tak znenadání napadlo napsat nějaký článek přetékající moudrem než se půjdu dívat na Smallville.
Máté nějakou aktuální obsesi?

Všechny články a outfity jsou mnou vytvořeně. Pokud něco z tohoto blogu zkopírujete, uveďte zdroj. Animace a obrázky v článcích jsou z tumblru nebo weheartit.