March 2014

Deliverance from the stereotype

1. march 2014 at 10:41 | TesS |  Diary
Kdybych měla sepsat den ode dne, co jsem dělala, tak věřte, že si nevzpomenu. Všechny školní dny se mi slévají do sebe. Byly nějaké písemmky, ale né zase alarmující množství, nějaké vyjádření všech ze třídy, jak i přes všechny problémy jsou rádi, že jsou právě tam (jo měli jsme napsat proslov o naší třídě :D). Přijde mi, že to strašně utíká. Teprve byly letní prázdniny a teď už zbývájí jen čtyři měsíce do konce školního roku.
pixhai: follow me for more gypsy/indie/ bambi ✩ 
Vše, co teď dělám, je že chodím do školy, čtu, do nekonečna projíždím tumblr, dívám se na seriály a hraju sims. Nic záživného. Proto jsem ráda aspoň za ten týdenní odpočinek. Musím přes týden něco podniknout, jinak zase budu lapět doma.
Nenapadají mě žádné témata, na které bych mohla napsat článek. Taky mi dochzí přísun neoposlouchaných písniček v mém playlistu. Znáte nějaký dobrý seriál? Jo, já vím, pořád si jen stěžuji :D.

Všechny články a outfity jsou mnou vytvořeně. Pokud něco z tohoto blogu zkopírujete, uveďte zdroj. Animace a obrázky v článcích jsou z tumblru nebo weheartit.