June 2014

Summer

28. june 2014 at 10:35 | TesS |  Diary
Dnes jsem se rozhodla pro takový klišé nadpis. Léto jako roční období už dávno začalo, ale my začínáme léto žít až o prázdninách. Takže, já vám říkám, že mám na prázdniny naplánované něco se sebou dělat. Nechci to zanedbat, takže každý den nějaké švihadlo, běh nebo Jillian. Na nějaký jídelníček vám seru (:D).
O prázdninách mám taky kotel větší chuť na blogování, takže čekejte, že se tady ukážu každý den. Hlavně abych zrekapitulovala, co jsem ten den dělala a nedělala.

★😍


Inspiration 0.8 - Klobouky

24. june 2014 at 16:00 | TesS |  Inspirations
Je léto, prázdniny jsou za okamžik a všichni jsou již naladěni na letní počasí. Podle mě je jedním z důležitých doplňků právě klobouk. Moc lidí dnes již klobouky nenosí. Sama pozoruji, že vždy, když si někdo po ulici vykračuje s kloboukem tak poněkud vyčnívá z davu. Nevím čím to je, snad změnou názorů společností vyvíjející se po celá ta staletí, ale pravdou je, že když se podíváme do minulosti tak se klobouky nosily hodně.
Žena s kloboukem ze sebe vyzařovala nezávislost a eleganci. Klobouky se nosily hrdě a vždy vkusně. Celkem mě mrzí, že teď to není nijak častý trend.

Untitled

Big city life

15. june 2014 at 11:50 | TesS |  Music
Dneska jen jedna písnička. Poslouchám ji pořád dokola. Poslouchejte ten text. Ve škole se už neučíme, stres máme za sebou. Včera jsem se začala dívat na The Originals, musím si nějak krátit ty chvíle mezi pondělky, kdy vychází nové díly Game of Thrones.
Teplota u nás trochu klesla, ale abych pravdu řekla, nijak zvlášť mě to netrápí. Přece jen neplánuji o prázdninách lézt do plavek (:D). Enjoy the song!
Oh, I see, summer is coming

8. june 2014 at 12:16 | TesS |  Diary
Uplně vidím jak kolem mě všichni odpočítavájí sekundy do prázdnin, kdy konečně začne to opravdové léto. Dojdu na tumblr nebo se podívám na weheartit a všude se to hemží takovýma kalifornskýma obrázkama. Samé plavky, koktejly, selfie u vody...
Já plánuji na léto něco se sebou dělat (:D). Ne, opravdu mi přijde, že od minulého léta jenom lapím doma a nic nedělám. Doma máme kopu jahod a třešní, toš dělám milkshaky.
Taky si začínám všímat, že se objevuje čím dál tím víc těch "letních hitů". Pamatuji si, že tak před dvouma rokama byla vlna uplných sraček, co se týče hudby. Teď už je to mnohem lepší.
A víte co? Já se taky těším na léto, na prázdniny. Bude konečně klid od školy, bude horko a budu mít větší inspiraci a náladu psát na blog.
Vzdala jsem se nějaké snahy vůbec napsat smysluplný článek na nějaké úrovni, co se obsahu a zpracování týče. (:D)P.S.: Sledujete někdo Game of thrones?

Reopening

1. june 2014 at 15:17 | TesS
Už delší dobu mám tuto myšlenku. Jen jsem čekala až přijde ten správný čas. Kdy znovu začít, než na 88. narozeniny Marilyn Monroe? Dneska je vcelku klidný den. U nás je poměrně slunečno a teplo, lehký vánek [song].
Prostě a jednoduše, rozhodla jsem se zase začít blogovat. Opravdu mi to chybělo. Vše zůstalo při starém, jen pár věcí jsem změnila. Layout, aktualizovala a překopala jsem celý článek 'Myself' a trochu jsem pozměnila menu. Myslím, že obsah blogu se moc lišit nebude.
Upřímně doufám, že s tím zase brzy neseknu! :D.

"I restore myself when I'm alone. A career is born in public, talent in privacy."
- Marilyn Monroe

Všechny články a outfity jsou mnou vytvořeně. Pokud něco z tohoto blogu zkopírujete, uveďte zdroj. Animace a obrázky v článcích jsou z tumblru nebo weheartit.