July 2014

Random date

21. july 2014 at 17:56 | TesS |  Diary
Dneska jsem dojela domů do babičky. Úplně zmožená z toho, jak jsem jela na kole v takovém horku, a ještě, když už jsem byla skoro doma, začalo tak nehorázně pršet. Jako já nevím, mám celkem déšť ráda, nevím proč. Aspoň, že ta dýňovápolévka byla dobrá (a to jsem jí moc naděje nedávala, teda :D). Mimochodem, kdo ještě nezkusil avokádovou pomazánku, silně doporučuji!
Teď se akorát půjdu pořádně osprchovat, a pak si uvařím nějaké kakao s marshmallow a lapnu s notebookem na postel. Chraň bůh, aby ty marshmallowy byly!!
Přemýšlím nad nějakým tématem, na který bych mohla napsat článek. Víte, co myslím....nějaký názor, abych zas ze sebe chrlila moudra, jako obvykle (:D). Ještě sháním písničky pro obnovu mého playlistu na tumblru. Ty, co tam mám jsou sice dobré, ale straší tam pomálu od začátků egyptské civilizace.Outfit 1.1

18. july 2014 at 20:58 | TesS |  Outfits
Já vím. Už zase jsem s tím chtěla praštit. Prostě se mi do blogování nechtělo, ale nemůžu, pořád jsem se k tomu chtěla vrátit. Víte co? (:D) Mikrobloging je přeci jen jednodušší a rychlejší a vůbec méně náročný. Ale i přes to jsem zpět, ikdyž po jaké době. Zatím mě nechytla žádná můza na nějaký "supermoudrý" článek, takže přidávám jen outfit. Je už starší, ale pořád miluju oblečení s ananasama. Neustále to všude vídám, v obchodech, na internetu, na sukních, tričkách, šortkách, šatech,.... A stále se mi to líbí. :)

purple-rose: Pineapples ruined my life by tess-star-stick featuring circle glasses

Všechny články a outfity jsou mnou vytvořeně. Pokud něco z tohoto blogu zkopírujete, uveďte zdroj. Animace a obrázky v článcích jsou z tumblru nebo weheartit.